Lifestyle

Erotické masáže nejsou nevěra

Pánové, potřebujete se uvolnit? Napětí každý z nás setřásá jinak a u mužů hraje důležitou roli i hladina testosteronu. To často souvisí s oblastí nejintimnější. Co když ale nemáte partnerku, nebo vás už všední stereotyp v oblasti sexu nic moc neříká? Dopřejte si erotické masáže. Není to nevěra, nejde o sex, ale o uspokojení, které vede k vyvrcholení, při němž se vám vyplaví endorfiny.

Erotické masáže Praha

Při klasické masáži relaxují svaly, zklidní se mysl. Při erotické obměně se dostane uvolnění i ve sféře sexuální a je to zcela přirozené. Ať už jste zadaní, nebo ne, nebrání vám to vyzkoušet nové obzory. Nevíte, jak erotická masáž probíhá? To je často důvod, proč se lidé ostýchají ji podstoupit. Nejde o sex. Masérka se dotýká všeho těla, může být i nahá, dojde k vyvrcholení, ovšem pohlavní i orální sex se neprovádí. Určitě jste v této souvislosti slyšeli o tantra masážích. Tato praktika vychází z prastarých orientálních technik. Při tantře se prohloubí váš prožitek z intimních doteků, stanete se i lepšími milenci a poznáte nové sféry rozkoše. Zkuste si proto najít na internetu „erotické masáže Praha“ a najděte si tu, která vás dovede na vrchol blaha.

Kvalitní, erotická – masáž

Slast může být jakkoli erotická – masáž, sex i jídlo – to všechno jsou afrodiziaka, která vedou k určitému vyvrcholení nejen fyzicky, ale i mentálně. Pokud byste chtěli doporučit opravdu kvalitní salon, kde můžete vyzkoušet velké množství technik, zkuste například salon Angels masáže. Zde nabízí relaxační masáže. Ano, znáte je z běžných masážních salonů, zde se tomu říká masáž se šťastným koncem. Pak je tu „body to body“, tedy „tělo na tělo“, kdy se nahá masérka dotýká i intimních partií vašeho těla. Masíruje vás prsy, lehce se vás dotýká klínem. Pak je tu cílená masáž penisu. Zde asi nemusíme nic dodávat. V každé praktice si vyberete to své a naleznete nové dimenze rozkoší, které mohou zpestřit váš intimní život.

Přidat komentář

Klikni a přidej komentář

Dopřejte si relax. Kde hledat ubytování?

Toužíte po odpočinku, relaxaci a klidu od všedních pracovních dní? Dopřejte si dovolenou na samotě, u lesa nebo v příjemném prostředí u vody. Stránka chaty k pronájmu Vám nabízí výborné možnosti ubytování a v neposlední řadě i zajímavé tipy na výlety. Klikněte například na podstránku ubytování Lednice a rezervujte si pobyt přímo u majitele. Je tak mnoho krásných míst v našem rodném Česku, stačí si jen vybrat co Vám nejvíce vyhovuje.