Schuslerovi soli pomáhají v mnoha oblastech zdraví

Léčebná metoda buněčných solí je založena na homeopatii. Tyto buněčné soli vyvinul Dr. Wilhelm Heinrich Schuessler, německý lékař z 19. století. Objevil zdraví podporující účinek několika minerálních solí, které byly homeopaticky vyvinuty pro asimilaci buňkami těla. Jelikož existuje pouze dvanáct základních léků, jsou Schuslerovi soli (samozřejmě je správný tvar Schüsslerovy soli, nicméně spousta lidí tento produkt vyhledává pod špatným názvem) mnohem snáze pochopitelné než homeopatie s tisíci léků.

Co jsou to Schuslerovi soli?

Schuslerovi soli jsou přípravky minerálů, které se nacházejí v našich buňkách, v kombinaci, která se snadno rozpouští v těle. V každém vzorci se používá jen malé množství každého minerálu; jen 0,5 mikrogramů na tabletu. Schuesslerova teorie spočívala v tom, že mikrodávky byly snadněji absorbovány krví, a poté do tkání a buněk těla, než větší dávky nalezené v minerálních doplňcích

Podobnost s homeopatiky

I když jsou naředěny, nejsou tak zředěné jako většina homeopatických léků. Fanoušci těchto solí je užívají pro řadu faktorů, jako je podpora zdraví kostí, nálady, horečky, bolesti nervů, svalové křeče, zažívací potíže, zadržování vody a kožní problémy. Jsou vhodné pro celou rodinu.

Existuje 12 různých solí, z nichž každá podporuje jinou část těla

Mezi ně patří například:
  • fluorid vápenatý, který se nachází ve vašich zubech, kostech a pojivových tkáních,
  • fosforečnan vápenatý, který se nachází v kostech a zubech Ferr Phos,
  • fosforečnan železnatý nebo fosforečnan železitý, který je v krvi,
  • fosforečnan draselný, potřebný pro nervový systém,
  • síran draselný, nacházející se v kožních buňkách,
  • chlorid sodný, jinak známý jako sůl, je součástí regulačního systému tekutin vašeho těla,
  • oxid křemičitý, nachází se v pojivové tkáni.
Můžete si také vzít kombinace solí tkání, které byly vytvořeny pro řadu různých stavů, včetně senné rýmy, úzkosti nebo poruch oběhu, jako jsou studené nohy.

Publikováno: 24. 11. 2020

Kategorie: Zdraví

Autor: Romana Dohnalová