Proč se vyplatí připlatit si za sluchátka AirPods Pro?

Současný trh je rozmanitý, a to i v natolik specifické oblasti, jako jsou sluchátka. Pokud preferujete bezdrátovou variantu, nabízí se vám AirPods hned ve dvou variantách. Standardní provedení nenabízí tolik funkcí jako dražší verze Pro. V následujících řádcích vám prozradíme, proč se vyplatí si připlatit. V okamžiku, kdy sluchátka Apple představil, získala obrovský ohlas, dokonce už je druhá generace, která je vylepšená a v případě zájmu se dodává i s nabíjecím pouzdrem. AirPods Pro se zase vyznačují aktivním potlačením hluku.

AirPods Pro a jejich přednosti

Přestože jsou AirPods Pro dražší záležitostí, dokonale padnou do uší. V porovnání s druhou generací AirPods má ta verze Pro více basů. Pokud tedy budete chtít poslouchat hudbu v hlučnějším prostředí, není to žádný problém, a to díky funkci Active Noise Cancellation (ANC), která potlačí okolní hluk. Velice zajímavý je mód zvaný Transparency, kdy vnější mikrofon sluchátek vezme okolní zvuk, zvýrazní ho a pošle do sluchátek, což ocení zejména jedinci se slabým sluchem. O kvalitní zvuk se stará čip H1. Čeká na vás také zcela nové ovládání, přičemž jedním stiskem spustíte či zastavíte hudbu, dvojitým stiskem posunete písničku dopředu a trojitým zase písničku zpět. Jestliže AirPods déle podržíte, ať už pravé, nebo levé sluchátko, aktivuje se právě výše zmiňované potlačení okolního hluku.

Kde koupit AirPods?

Pokud tedy hledáte sluchátka iPhone, podívejte se do nabídky internetového obchodu AppleKing.cz. V nabídce máte nejen AirPods druhé generace, ale i AirPods Pro. Jestliže však nechcete utrácet tolik peněz za bezdrátová sluchátka, v sortimentu najdete i levnější alternativy od dalších renomovaných značek. Tak neváhejte a pusťte se do výběru. Budete spokojení, ať už zvolíte jakýkoliv model.

Publikováno: 12. 07. 2021

Kategorie: Tipy

Autor: Romana Dohnalová