Bydlení volá po nových omítkách? Nechte si stěny omítnout strojně

Partner vám slíbil, že vymaluje, ale došel k závěru, že se váš domov neobejde bez nových omítek? V tom případě máte na vybranou. Buďte budete doufat, že se mu to podaří dříve než za půl roku, anebo ho postavíte před hotovou věc: obrátíte se na profesionály a necháte si omítky nahodit strojně. Ještě jste o strojním omítání neslyšela? Uvařte si kafe a začtěte se do následujících řádků. Prozradíme vám, proč svému drahocennému muži ulehčit život a svěřit nepříjemnou fázi rekonstrukce odborníkům.

Bez zbytečných průtahů a kompromisů

Nahazování omítek není práce, do které by se kdokoliv hrnul. Popravdě jsou mnohem příjemnější aktivity – to vám potvrdí každý, kdo již omítky dělal. Vraťme se však ke strojnímu omítání. Máte snad pochybnosti o tom, že stroj vykoná práci stejně poctivě jako váš muž? Vyvedeme vás z omylu: strojní omítání je mnohem rychlejší a kvalitnější. Nehrozí při něm riziko, že omítka kvůli špatně namíchané směsi nebude držet. Moderní technologie dokáží hotové divy. Co byste řekla na 100 m² omítnuté plochy za den? Pro specialisty z oboru strojního omítání jde o každodenní rutinu. Zbrusu nové omítky tak můžete mít hotové třeba za týden. Proč je strojní omítání kvalitnější? Na jednoduchou otázku jednoduchá odpověď: používá se pytlovaná maltová směs, která je vždy ve stejném poměru. V případě klasického omítání jsou kvalitativní výkyvy naprosto běžné.

Kde se strojní omítání využívá a která firma patří k nejlepším na trhu?

Strojní omítání nachází uplatnění v interiéru i exteriéru, a to v bytech i v průmyslových areálech. Omítky se provádí se omítacím strojem a následně stahují latí. Ale to vás zajímat nemusí – podstatný je perfektní výsledek, na který je radost pohledět. A na koho se obrátit? Třeba na českobudějovickou firmu Ing. Luboše Horňáka. Strojním omítáním se zabývá od roku 1990 a rád se s vámi podělí o další informace. Kontakt najdete na hornak-omitky.cz.

Publikováno: 17. 12. 2018 / Aktualizováno: 31. 07. 2023

Kategorie: Bydlení

Autor: Romana Dohnalová

Tagy: strojní omítání