Móda&styl

Outdoor oblečení Fjällräven vás obleče s úctou k přírodě

I když jste běžně spíše lovec módních trendů, do přírody se oblečete jinak. Naučí vás to značka Fjällräven – jedna z nejznámějších značek outdoor vybavení a oblečení na světě.

Švédská značka Fjällräven, známá svým logem mrkající polární lišky schoulené do vlastního ocasu, dobývá svět již od roku 1960. Učí nás chovat se v přírodě. Má jakousi skautskou duši, díky které máme šanci vidět v přírodě více, pochopit souvislosti a zanechat v ní co nejmenší stopu. Všechno, do posledního vlákna materiálu, podřizuje značka udržitelnému rozvoji.

Nenápadná dokonalost

V oblečení Fjällräven se vydáváte do přírody jako uctivý pozorovatel a odměnou vám bude spatřit doposud nevídané scenérie. S úctou a láskou k přírodě je vyrobeno nejen každé vlákno, ale i vybraná každá barva. Outdoorové bundy vás vybaví i pro ty nejextrémnější zimní podmínky. Podobně jako outdoorové kalhoty, které vás oblečou na letní trekking i zimní túry.

Fjällräven nabízí kompletní sortiment outdoor oblečení pro muže i pro ženy. Vybírat si lze přímo outdoorové, trekingové, lovecké a zimní. Vedle bund a kalhot v oblečení nechybí šortky a ¾ kalhoty, trička, košile, trekkingové sukně a šaty, svetry, mikiny, vesty a funkční prádlo z merino vlny. Na túry vás ale značka Fjällräven vybaví kompletně – od batohu či tašky, přes stan, spacák až po karimatku.

Kultovní batohy Kånken

S úctou k přírodě je vyráběna i značka Kånken Fjällräven. Nabízí vybavení pro „městský outdoor“. Kvalitní batohy ze sérií Classic, Laptop, Re-Kånken, Numbers či Art vám dají na záda školní, pracovní i volnočasový batoh v dokonalém a kultovním designu, hodící se pro městské prostředí, avšak v outdoor kvalitě. A jak jinak – opět vyroben s úctou k přírodě. Například batohy ze série Re-Kånkenjsou jsou vyrobeny z recyklovaných PET lahví. Svým designem je unikátní kolekce Kånken Fjällräven Art. S ním máte chuť sbalit do baťohu skicák, uhel a vyrazit lovit scenérie, jež budou fascinovat vaši uměleckou duši.

Dopřejte si relax. Kde hledat ubytování?

Toužíte po odpočinku, relaxaci a klidu od všedních pracovních dní? Dopřejte si dovolenou na samotě, u lesa nebo v příjemném prostředí u vody. Stránka chaty k pronájmu Vám nabízí výborné možnosti ubytování a v neposlední řadě i zajímavé tipy na výlety. Klikněte například na podstránku ubytování Lednice a rezervujte si pobyt přímo u majitele. Je tak mnoho krásných míst v našem rodném Česku, stačí si jen vybrat co Vám nejvíce vyhovuje.