Nabídka elektronických cigaret je stále bohatší. Oblibě se těší jednorázové varianty

Již řadu lze se na tuzemském trhu dají běžně zakoupit elektronické cigarety. Svoji popularitu si získávají u stále většího počtu kuřáků, a to včetně těch, kteří se v brzké době chtějí zbavit zlozvyku kouření. V čem tkví jejich kouzlo? V současnosti nahrává elektronickým cigaretám fakt, že na ně můžete narazit ve velkém množství obchodů. Kromě toho se neustále vylepšuje nabídka jednotlivých modelů. Velkou popularitu si v poslední době získávají především jednorázové modely. Příkladem budiž produkty značky HQD, které se vyznačují nejen pěkným designem a praktickými rozměry, kdy se vám snadno vejdou do kapsy, ale především tím, že mají dlouhou výdrž.

Výhody oproti nabíjecím modelům

U jednorázové elektronické cigarety nemusíte řešit žádné dobíjení, což je u dobíjecích e-cigaret často dosti obtěžující záležitostí. Samozřejmě se nemusíte starat ani o doplňování e-liquidu, zkrátka si přístroj jen koupíte a používáte, dokud jeho náplň nedojde. V případě elektronických cigaret HQD v tomto směru máte velkou výhodu, protože vás na docházející „šťávu“ upozorní blikající dioda ve spodní části zařízení. Pro HQD ostatně hovoří i samotná výdrž, která se může pohybovat až kolem 600 potahů. Sami si tak jednoduše spočítáte, že s jednou e-cigaretou této značky můžete kouřit klidně několik dní, a to bez jakýchkoliv starostí.

Velkoobchodní nabídka

Provozujete-li trafiku, potažmo jiný obchod, kde se mohou prodávat klasické i moderní formy tabákových výrobků, možná hledáte spolehlivého dodavatele. Osvědčeným partnerem se v tomto ohledu stane velkoobchod HQD. Ten na tuzemském trhu pravidelně zásobuje malé i velké firmy, a to včetně řetězců trafik a čerpacích stanic. Díky vlastnímu skladu je schopen dodávat veškeré zboží bez zbytečných prodlev.

Publikováno: 26. 09. 2022

Kategorie: Lifestyle

Autor: Romana Dohnalová