Lifestyle

Nabídka elektronických cigaret je stále bohatší. Oblibě se těší jednorázové varianty

Již řadu lze se na tuzemském trhu dají běžně zakoupit elektronické cigarety. Svoji popularitu si získávají u stále většího počtu kuřáků, a to včetně těch, kteří se v brzké době chtějí zbavit zlozvyku kouření. V čem tkví jejich kouzlo?

V současnosti nahrává elektronickým cigaretám fakt, že na ně můžete narazit ve velkém množství obchodů. Kromě toho se neustále vylepšuje nabídka jednotlivých modelů. Velkou popularitu si v poslední době získávají především jednorázové modely. Příkladem budiž produkty značky HQD, které se vyznačují nejen pěkným designem a praktickými rozměry, kdy se vám snadno vejdou do kapsy, ale především tím, že mají dlouhou výdrž.

Výhody oproti nabíjecím modelům

U jednorázové elektronické cigarety nemusíte řešit žádné dobíjení, což je u dobíjecích e-cigaret často dosti obtěžující záležitostí. Samozřejmě se nemusíte starat ani o doplňování e-liquidu, zkrátka si přístroj jen koupíte a používáte, dokud jeho náplň nedojde. V případě elektronických cigaret HQD v tomto směru máte velkou výhodu, protože vás na docházející „šťávu“ upozorní blikající dioda ve spodní části zařízení. Pro HQD ostatně hovoří i samotná výdrž, která se může pohybovat až kolem 600 potahů. Sami si tak jednoduše spočítáte, že s jednou e-cigaretou této značky můžete kouřit klidně několik dní, a to bez jakýchkoliv starostí.

Velkoobchodní nabídka

Provozujete-li trafiku, potažmo jiný obchod, kde se mohou prodávat klasické i moderní formy tabákových výrobků, možná hledáte spolehlivého dodavatele. Osvědčeným partnerem se v tomto ohledu stane velkoobchod HQD. Ten na tuzemském trhu pravidelně zásobuje malé i velké firmy, a to včetně řetězců trafik a čerpacích stanic. Díky vlastnímu skladu je schopen dodávat veškeré zboží bez zbytečných prodlev.

Dopřejte si relax. Kde hledat ubytování?

Toužíte po odpočinku, relaxaci a klidu od všedních pracovních dní? Dopřejte si dovolenou na samotě, u lesa nebo v příjemném prostředí u vody. Stránka chaty k pronájmu Vám nabízí výborné možnosti ubytování a v neposlední řadě i zajímavé tipy na výlety. Klikněte například na podstránku ubytování Lednice a rezervujte si pobyt přímo u majitele. Je tak mnoho krásných míst v našem rodném Česku, stačí si jen vybrat co Vám nejvíce vyhovuje.