Problémy v posteli? Obvykle je vyřeší smyslné prádýlko

Zdá se vám, že to mezi vámi a vašim partnerem poněkud skřípe, a to především tam, kde byste si naopak měli dokazovat, že si spolu stále stoprocentně rozumíte – tedy v ložnici? Problémy jsou od toho, aby se řešily, a pokud ten váš není fyziologického rázu, v podstatě máte na půl vyhráno. V posteli to zkrátka čas od času přestane klapat, což ale není důvod k tomu, abyste si začala užívat s někým jiným. Svůj intimní život můžete dát opět do pořádku velmi jednoduše. Jak by se tomu vašemu líbilo, kdybyste se mu ukázala v sexy prádýlku?

Muži erotické prádlo milují

Dámské spodní prádlo by mělo být smyslné, a pokud jste jeho výběr doposud podceňovala, měla byste svůj přístup přehodnotit. Ukažte mu, že nejste šedá myš, která při vstupu do ložnice pro jistotu zhasíná světlo a proměňte se v dračici, která ho dostane do kolen. Pokud vás od nákupu erotického prádla odrazuje stud, nevadí. Poohlédněte se po něm tam, kde vás nebude znervózňovat všudypřítomná prodavačka. Na internetu to erotikou přímo překypuje, a protože je nákup anonymní, můžete se zaměřit také na hračky pro dospělé či tabletky na erekci (budou-li potřeba)! Ve virtuálních regálech vás čeká sexy prádlo všech typů a velikostí, ve kterém se budete cítit mnohem přitažlivěji. Tip: Kdyby partnerovi přeci jen „nefungovalo nádobíčko“, pokuste se problém vyřešit vhodným přírodním přípravkem. Dejte si však pozor na produkty jako Cialis – užívání s sebou přináší riziko nežádoucích účinků a může mít zdravotní následky. A co si pod pojem „erotické prádlo“ představit? Rozhodně nic, co zavání fádností a rutinou. Pro začátek zkuste některou z průsvitných košilek, které partnera dostanou do varu. Ukažte mu své přednosti tak, jak je ještě nezná a buďte si jistá, že se opět stanete jeho jedinou múzou. Nedávejte mu důvod, aby se díval po jiných.

Čas vyzkoušet něco nového

Košilkami to ovšem teprve začíná. Chcete mu ukázat víc? Předveďte své ženské zbraně v sexy bodystockingu. Je mu to málo? Sáhněte po miniaturních tangách krajkových šortkách nebo kompletu se síťoviny. Všimla jste si, jak teplota v místnosti závratně stoupá? A to ještě neví, co pro něj máte pro příště. Splňte mu jeho nejtajnější přání a oblečte se do kostýmu sestřičky nebo pokojské. Na trhu nechybí ani modýlky pro opravdové fajnšmekry – co takhle leopardí outfit nebo indiánské minišatičky? Hledání smyslného spodního prádla či jiného sexy outfitu vás bude bavit a stoprocentně brzy přijdete na to, jak partnerovi připomenout, že se vás ještě nedávno nemohl nabažit.

Publikováno: 10. 03. 2021

Kategorie: Lifestyle

Autor: Romana Dohnalová