Kde prodat autovrak? Pomůže firma Zahotové

Potřebujete se zbavit autovraku, ale nemáte čas nebo možnosti ho někam odvážet? Pak se vám bude hodit kontakt na společnost Zahotové. Působí po celé republice a pro váš autovrak si přijede kamkoliv. Společnost Zahotové nenabízí pouze výkup autovraků. Vykupuje veškeré automobily, stavební a užitková vozidla, veterány aj. Na stavu nezáleží, jedinou podmínkou je, aby vozidlo mělo kola kvůli manipulaci s ním.

Kolik peněz za svůj vrak dostanete?

To je individuální, jak se dočtete přímo na webu https://zahotove.cz/vykup-autovraku/. Záleží na kompletnosti vraku, originalitě náhradních dílů, žádanosti dílů na trhu nebo náročnosti recyklace vozu. Dobrá zpráva je, že cenu se dozvíte předem, ještě než se zavážete k tomu, že svůj vrak společnosti Zahotové prodáte. Na jejich webových stránkách stačí vyplnit formulář s informacemi o vašem voze a oni se vám ozvou s finanční nabídkou. Čím lépe svůj vrak popíšete, tím lépe stanoví cenu a konečná částka se pak nebude lišit.

Samotný výkup je hračkou

Bude-li se vám nabízená cena zamlouvat, dohodnete si schůzku. Zástupce firmy za vámi přijede kamkoliv po Česku, auto si prohlédne a stanoví konečnou hodnotu. Podepíšete kupní smlouvy, dostanete peníze na ruku a také protokol o jeho převzetí vozidla, je-li určeno k likvidaci. Tím pro vás celá záležitost končí, odtah vraku řeší společnost na vlastní náklady. K výkupu je třeba připravit si občanský průkaz, velký a malý technický průkaz. Nejste-li vlastníkem, připravte si rovněž plnou moc ke změně vlastníka.

Výkup veškerých aut bez starostí

Stejně jednoduchý je i prodej pojízdného automobilu. Mnozí lidé nemají čas umisťovat inzeráty na inzertní portály a scházet se s potenciálními zájemci. Právě pro ty je ideálním řešením spolupráce se Zahotové. Prodej auta je rychlý a bezproblémový. Vykupují i auta, na něž je vázán leasing, poradí se zrušením povinného ručení, zajistí veškeré papírování a formality. A hlavně dojedou kamkoliv. Více informací najdete na https://zahotove.cz/vykup-aut-v-liberci/.

Publikováno: 27. 03. 2021

Kategorie: Tipy

Autor: Romana Dohnalová