Jak snadno dosáhnout na nebankovní úvěr?

V dnešní době se každý z nás může dostat do situace, kdy má výpadek finančních příjmů. Mnozí lidé se pak obracejí na své banky, které jim však leckdy v důsledku nízké bonity odmítnou půjčit peníze. Nezbývá nic jiného, než se obrátit na nebankovní sektor. I v něm se dají najít atraktivní nabídky na úvěry a půjčky. Zvláště tehdy, máte-li možnost ručit nějakou nemovitostí.

Ručením nemovitostí dosáhnete na vysoký úvěr

V posledních letech patří nebankovní úvěr zajištěný nemovitostí k oblíbeným variantám. Tím, že ručíte bytem, rodinným domem, případně třeba pozemkem, lze si snadno a bez zbytečné administrativy půjčit klidně miliony korun. Proto jde o dobrou volbu nejen pro fyzické osoby, využít lze také úvěr na podnikatelský záměr s ručením nemovitostí, kdy pak máte možnost získané finance vložit do rozjezdu podnikatelských aktivit, díky čemuž se brzy vrátíte do plusových hodnot.

U nebankovního poskytovatele máte peníze rychle a bez velké administrativy

V tuzemsku funguje kupříkladu společnost Nebankovní Finance. Ta nabízí nebankovní úvěr zajištěný nemovitostí, ale také zmíněný úvěr na podnikatelský záměr. Výhodou jsou solidní úroky, přičemž si lze na nízkou hodnotu nastavit rovněž samotné splátky. Cílem je pomoci lidem postupně se navrátit do bankovního sektoru. Jakmile se vám třeba v rámci podnikání začne dařit, lze tento nebankovní úvěr přeměnit na bankovní, takže se vám následně sníží úroky a splácení bude opět jednodušší. Zmíněná firma garantuje rychlost vyřízení každé půjčky, peníze na svém kontě můžete mít již do 48 hodin od podání žádosti. K vyřízení je zapotřebí jen minimum dokladů, takže vás rozhodně nečeká žádné složité vyjednávání, jako tomu bývá často v případě, kdy chcete půjčit peníze od bankovního ústavu. U každé půjčky je samozřejmě nutné mít se na pozoru. Zároveň vše dobře zvažte, abyste se v budoucnu nedostali do ještě větších potíží. Máte-li ale dobrý plán, bude to možná právě třeba úvěr na podnikatelský záměr z nebankovního sektoru, který vám pomůže jej v brzké době úspěšně zrealizovat.

Publikováno: 21. 03. 2022

Kategorie: Tipy

Autor: Romana Dohnalová