Fotokoutek na svatbě? Rozhodně nesmí chybět!

Vysněné místo konání svatby? Zajištěno. Svatební dort? Objednán. Hosti? Pozváni. Top svatební DJ se skvělými referencemi? Má vás v diáři... Pokud máte váš svatební den z většiny připravený a rádi byste jej něčím v pozitivním slova smyslu okořenili, zpozorněte. Vaši touhu by totiž mohl uspokojit originální fotokoutek.

Proč by na vaší svatbě neměl chybět fotokoutek?

Drtivá většina snoubenců si na svatbu najme profesionálního fotografa, který se zamilovaným párem stráví takřka celý den; od brzkých ranních příprav u kadeřnice, během líčení a oblékání až do pozdních večerních hodin po čas svatební párty. Proč tedy chtít na svatbě navíc fotokoutek?

Zábava pro novomanžele i svatebčany

Za velice rozumnou cenu získáte super zábavu pro svatebčany, kteří se ve fotokoutku budou moci originálně zvěčnit a udělat si vtipnou fotku jak mezi sebou, tak i s novomanželi; před designovým pozadím a s rozmanitými rekvizitami. Do fotoalba si tak budete moci po veselce zařadit v pozitivním slova smyslu „ulítnuté“ fotky, na kterých budou vaši příbuzní a nejbližší přátelé „vylepšeni“ legračními knírky, parukami, brýlemi, vousy, škraboškami, vějíři, plyšáky, balonky a dalšími rekvizitami včetně cedulek se srandovními nápisy. Pamatujte, že dobrá nálada je esenciální náležitost každé svatby.

Vyplnění mezer v programu

Novomanželé jsou během svého životního dne doslova na roztrhání a věnovat se všem není v jejich silách. Krátce po svatebním obědě se navíc často na několik desítek vytrácejí např. do zámecké zahrady nebo nedaleké aleje za účelem focení. Nejen v tento moment vzniká mezera v programu, kdy je potřeba nenuceně zabavit svatební hosty všech věkových kategorií. Svatební koutek je k tomu ideální. Dokáže totiž upoutat pozornost těch nejnáročnějších (a také nejmladších) hostů, ale vyřádí se v něm i dospělí.

Nulová náročnost

Snoubenci mají při organizování svatby často tendenci upouštět od doplňkových služeb. Mají totiž pocit, že neví, kde jim hlava stojí, a nechtějí si tak přidělávat další starosti. Fotokoutek na svatbu však nejenže pořídíte za rozumnou cenu, ale navíc nepředstavuje ani jiné organizační komplikace. Stačí jen pár metrů čtverečních a připojení do elektrické sítě. O zbytek se postará specializovaná svatební agentura, která vám fotokoutek dle vašeho výběru pronajme a obstará jeho provoz během svatebního odpoledne, večera i noci.

Tisk na místě

Fotografie z fotokoutku obdržíte po svatbě standardním způsobem dle volby v elektronické i papírové podobě. Velikým lákadlem je však i možnost vytištění vybraných fotek na místě nejen v nejčastějším formátu 10 x 15 cm. To se hodí třeba v případě, kdy vám na svatbu přijedou hosté z daleka, kteří se ještě tentýž den zase vrací domů. Takhle si s sebou mohou vzít rovnou něco na památku. Přímo na místě vytištěné fotky ocení i prarodiče, kteří nepracují s počítači a upřednostňují fyzické albumy.

Až 50% sleva na kombinované balíčky

Finanční stránka hraje při svatebních přípravách naprosto klíčovou roli. Náklady se šplhají do řádů vyšších desetitisíců i statisíců a tlak na rozhodování „co na svatbě chceme a co ne“ je tak enormní. Ačkoliv fotokoutek představuje doplňkovou službu, paradoxně vám může ve finále peníze ušetřit. Jak?

Renomované svatební agentury totiž nabízí až 50% slevy na kombinované balíčky. Jejich součástí bývají dle vaší volby nejčastěji:

  • profesionální DJ;

  • moderátorské služby;

  • fotokoutek;

  • videotéka;

  • karaoke show;

  • koordinátorské služby;

  • svatební dort;

  • ohňostroj;

  • kouzelník;

  • a jiné.

Konkrétní podoba balíčku a výše finální cenovky pak záleží na vašich preferencích a vzájemné domluvě. Fotokoutek na svatbu rozhodně představuje velmi dobrou investici, kterou oceníte jak během onoho svátečního dne, tak i zpětně po letech, kdy budete listovat fotoalbem a vzpomínat na jeden z nejkrásnějších dnů a nejsilnějších zážitků vašeho života.

Publikováno: 01. 06. 2019

Kategorie: Tipy

Autor: Romana Dohnalová