Dopřejte si relax v srdci Prahy

Toužíte po chvilce odpočinku a dokonalé relaxaci? Praha vám i v tomto ohledu má co nabídnout. Profesionální služby, vstřícnost a ochota, to vše zdobí privátní relaxační centrum v Karlíně.

Zbavte se přebytečného stresu i bolestí zad

Pokud se řadíte mezi lidi, kteří jsou vystaveni dlouhodobému stresu, tělesné i duševní námaze, zajisté dobře víte, že je třeba dopřát čas od času tělu kvalitní odpočinek. Wellness Praha Karlín nabízí svým zákazníkům vysoce kvalitní a odborné služby, které jim pomohou zrelaxovat tělo i mysl. Vyzkoušejte, jaké účinky budou mít na vaše tělo například procedury zvané Růžový sen či Pomerančové potěšení.

Už jste vyzkoušeli masáž lávovými kameny?

Masáže představují jednu z hlavních služeb, které vám poskytnou ve Wellness Praha. Na výběr máte hned z několika typů masáží. Mezi ty klasické se řadí relaxační či sportovní masáž. Velmi příjemný a intenzivní zážitek vám přinese masáž lávovými kameny. Zkušený masér přikládá na důležitá místa po celém vašem těle nahřáté kameny, které pomáhají odstranit nepříjemné blokace.

Dáváte přednost sauně?

Kromě masáží si v relaxačním centru můžete dopřát pobyt v sauně. V nabídce jsou čtyři různé typy saun. V Bio aromatické sauně si vzhledem k vysoké vlhkosti a nádhernému aromatu budete připadat jako v deštném pralese. Pokud upřednostňujete suché teplo, navštivte finskou saunu. Její obložení z cedrového dřeva je příjemné nejen na pohled, ale také vás ukonejší svou příjemnou vůní.

Potěšte svého partnera balíčkem De luxe

Přemýšlíte o výjimečném dárku pro svého partnera či partnerku? Dopřejte si ničím nerušenou romantiku, která bude navíc spojená s koupelí a masáží celého těla. V rámci balíčku se můžete těšit také na láhev s bublinkami a mísu čerstvého ovoce. O romantickou atmosféru se postarají svíčky a příjemná hudba. Kdo by takovému dárku odolal?

Publikováno: 27. 02. 2019

Kategorie: Zdraví

Autor: Romana Dohnalová