Změna dodavatele vám pomůže ušetřit na energiích

Jste nespokojeni s měsíční výší plateb za elektřinu a plyn? V tom případě se nabízí řada způsobů, jak můžete na této položce, která významně zatěžuje rodinný rozpočet, ušetřit. Jedním z nich je srovnat si nabídky dodavatelů a přejít k výhodnějšímu. Tato změna vám dokáže uspořit až několik tisíc korun ročně.

Zaměřeno na elektrickou energii

Bez elektřiny se neobejde téměř žádná domácnost. Tohoto faktu bylo dříve zneužíváno, neboť na trhu existoval pouze jeden dodatel elektrické energie, jenž diktoval ceny. V současné době si naštěstí můžete vybírat od koho, za jakou cenu a jakých podmínek budete elektřinu odebírat. Levná elektřina s sebou nese kromě nízké ceny celou řadu dalších výhod v podobě bonusového programu pro stálé klienty a špičkového zákaznického servisu. Konkrétně společnost EP Infrastructure si zakládá na individuálnímu přístupu k zákazníkovi, férovém jednání a transparentní smlouvě. Nečekají vás zde žádné aktivační ani skryté poplatky.

Když chcete plyn za výhodnější cenu

Levný plyn můžete získat, ať ho používáte k čemukoliv. Dodavatel vám totiž připraví cenovou nabídku, která bude maximálně odpovídat potřebám vaší domácnosti. Jak zjistíte, zda se vám změna dodavatele plynu vyplatí? Jednoduše si to spočítejte na online kalkulátoru na webových stránkách https://www.epet.cz/. Budete-li s výslednou cenou spokojeni, obdržíte návrh smlouvy spolu s plnou mocí, na základě níž vás bude váš budoucí dodavatel zastupovat v rámci vyvázání ze smlouvy stávající. Nebudete muset nikam na pobočku a vyhnete se rovněž případným nepříjemným dotazům ze strany současného dodavatele. Vše vyřídíte v pohodlí vašeho domova a přitom neztratíte přehled o jednotlivých krocích ohledně změny. Budete o nich totiž informováni do té doby, dokud nezačnete odebírat energie za nových podmínek.

Publikováno: 29. 11. 2019

Kategorie: Tipy

Autor: Romana Dohnalová