Už jste vyzkoušeli tinkturové směsi od „Naděje”?

Pokud jste se rozhodli se svým zdravotním problémem obrátit na přírodu, určitě jste k tomu měli pádný důvod. Nejste sami, kdo do sebe nechce cpát zbytečnou chemii či kdo hledá léčbu bez nepříznivých vedlejších účinků. Kromě řady bylinných směsí můžete své zdraví svěřit i tinkturovým směsím. Vhodná kombinace těch nejlepších bylin v jedné lahvičce znamená snadné dávkování a úlevu od zdravotního neduhu. Pomoct vám mohou následující druhy tinktur.

Stop-kok - PG61 - 50ml - Naděje

Léčivé účinky topolu černého, vrby bílé, eleuterokoku ostnatého, penízovky sametonohé a lichořeřišnice větší se v lahvičce tinktury STOP-KOK-PG61 od Naděje spojily, aby pomáhaly s řadou zdravotních neduhů. Tato tinktura je vhodná pro detoxikaci organismu. Zbavuje jej virů, bakterií, plísní a prvoků. Posiluje přirozenou obranyschopnost těla. Její užívání je doporučeno při častém výskytu oparů, bradavic, plísní a kvasinkových infekcí. Její použití je vhodné i na žaludeční vředy.

Psorisan - SV4 - 50ml - Naděje

Tinktura s názvem Psorisan je směsí léčivých bylin, jako je lopuch větší, smilax lékařský, jetel luční a šišák bajkalský naložených ve 40% alkoholu. Podobně jako prvně zmíněná tinktura výše je i Psorisan primárně určen na očistu organismu. Její podmínkou je pročištění vnitřních orgánů od nežádoucích bakterií. Psorisan čistí játra, ledviny, močové ústrojí a zažívací trakt. Pravidelným užíváním této tinktury je docíleno postupného zlepšení stavu pokožku. Psorisan tedy využijí hlavně ti, které trápí ekzémy a jiné nedokonalosti pleti.

Carcinae - PG59 - 50ml - Naděje

Pod názvem tinktury Carcinae se skrývá směs vřesu, ořešáku amerického a eluterokoku s betaglukanem, jež účinkuje proti nežádoucím procesům v těle. K nim můžeme přiradit například zhoubné bujení nádorů. Směs revitalizuje a posiluje organismus, a proto je vhodná při chemoterapii, ozařování, rekonvalescenci a doléčování nádorových nemocí. I přesto, že je směs volně prodejná, nejlépe uděláte, když se ohledně jejího užívání poradíte s vaším lékařem. Směs můžete užívat i jako prevenci.

Fit-kolon - PG60 - 50ml - Naděje

Potíže s trávením a další zažívací problémy dokážou člověku znepříjemnit den, dokonce i celý život. Už na první pohled banální plynatost či častější průjem dokážou člověka vyvést z míry. Aby vše ve střevech klapalo, jak má, o to se postará tinktura Fit-kolon od „Naděje”. Fit-kolon obnovuje běžné procesy ve střevech, posiluje obranné reakce těla, potlačuje rozvoj nežádoucích mikrobů ve střevech a tím navozuje stav pohody. Protože když jsou v pořádku střeva, je den o něco krásnější!

Leukostop + betaglukan - TG50 - 50ml - Naděje

Speciální bylinný výtažek z ženšenu, tamaryšku, vřesu, rakytníku a eleuterokoku příznivě ovlivňuje organismus, jež je postižen nádorovým onemocněním. Zlepšuje krevní obraz, posiluje imunitu, zmírňuje následky chemoterapie a ozařování. O jeho užívání se nejlépe poraďte s vaším ošetřujícím lékařem. Tinkturové směsi, které jsme zmínili v článku výše, mají jiné složení a účinek, ale jedno mají společné - příznivý vliv na zdraví člověka.Aby fungovaly a vy jste nástup léčivých účinků na vašem zdraví zaznamenali, je zapotřebí pravidelnost v užívání. Nejlépe proto uděláte, když si svou lahvičku tinktury postavíte na dobře viditelné místo, třeba u varné konvice na kuchyňské lince. Více na www.Cestabylin.cz

Publikováno: 15. 08. 2018

Kategorie: Zdraví

Autor: Romana Dohnalová