Chraňte svoji úrodu účinnými prostředky

Blíží se jaro, a pro zahrádkáře nastává čas pilné práce, která za několik měsíců přinese odměnu. Aby tato nebyla napadena různými škůdci a práce tak nevyšla vniveč, je potřeba ji dostatečně chránit a předcházet nevítaným návštěvám drobných záškodníků. Účinný insekticid NeemAzal má velice široký záběr účinků, díky čemuž nemusíte dělat zásoby prostředků pro každý záhon zvlášť.

NeemaZal jako účinný bojovník proti malým škůdcům

Teplé počasí láká do zahrad, sadů a záhonů nejen zahrádkáře, ale také drobné škůdce, kterých počet a výskyt narůstá úměrně úrodě. Boj s nimi je často nelehký a neúčinný, navzdory své drobné velikosti dokážou být urputní a velice vytrvalí. S radostí napadají brambory, jahody, nepohrdnou ani zeleninou či ovocným stromem. NeemAzal představuje řešení, které vás spolehlivě zbaví všech žravých a savých nepřátel.

Nedá šanci žádnému škůdci

NeemaZal je postřikový insekticidní přípravek, který je vyroben z výtažku tropické rostliny Azadirachta indica. Účinkuje proti volně žijícím savým a žravým škůdcům a poradí si také s minujícími záškodníky. Po jeho aplikaci zůstanou neškodné makadlovky na rajčatech, mšice, housenky (bělásci, píďalky, můra zelná atd.), třásněnky, smutnice, mandelinka bramborová, mšice jabloňová a další druhy mšic. Přípravek zastavuje požeravou aktivitu škůdců, kteří v průběhu několika hodin po aplikaci přestanou být aktivní, a do několika dnů jejich kolonie kolabuje

Jak a kdy přípravek správně aplikovat?

Po přípravku sáhněte ihned poté, co zjistíte přítomnost nevítaných hostů. Aplikujte ho ideálně v bezvětří nebo za mírného vánku, po směru větru, tak aby nedošlo k zasažení osob či dalších porostů. Ideálně před plošným nanesením vyzkoušejte reakci rostliny na menším kousku. Přesné dávkování podle konkrétního druhů škůdců najdete přímo u přípravku a v zájmu dosažení kýžených výsledků je doporučováno se ho držet. Přípravek je potřeba aplikovat 1 až 2krát v průběhu období výskytu škůdce.

Publikováno: 19. 04. 2020

Kategorie: Tipy

Autor: Romana Dohnalová