Přichází jaro. Doplňte potřebné vitamíny

S příchodem jarního období se dostaví nejen únava, ale třeba i nachlazení způsobené výraznými změnami počasí. Pokud však chcete svému organismu dopřát potřebné vitamíny, minerály a další důležité látky, poohlédněte se po potravinových doplňcích. V následujících řádcích vám nějaké představíme, možná vám některé přijdou vhod.

OSTROPESTŘEC PLUS ARTYČOK

Oblíbenosti se těší například produkt OSTROPESTŘEC PLUS ARTYČOK (vyrábí český výrobce Naturvita), který napomáhá regeneraci, ale i správnému fungování jater. Stejně tak doplněk stravy podporuje detoxikační aktivitu a ostropestřec v kombinaci s artyčokem stimuluje vylučování žluči. Zakoupíte jej v Gigalékárně. Detoxikace je na začátku jara velice důležitá, protože se tělo očistí od toxinů a dalších nepříznivých látek. S artyčokem toho snadno docílíte, navíc vám pomůže s udržením a snižováním tělesné hmotnosti.

SPIRULINA + PREBIOTIKUM

Spirulina a chlorela jsou dvě superpotraviny, které jsou charakteristické vysokým obsahem živin a dalších cenných látek. Chlorela dodává potřebnou energii, má pozitivní vliv na střevní mikroflóru a přispívá k detoxikaci. Spirulina zase napomáhá chránit před oxidačním stresem a doporučuje se také při redukční dietě. SPIRULINA + PREBIOTIKUM je doplněk, s nímž budete efektivně bojovat i proti únavě.

CHROM Combi

Dalším nepostradatelným prvkem je chrom, při jehož nedostatku se může objevit deficience inzulínu. CHROM Combi je ideální způsob, jak podpořit také imunitní systém a nastolit psychickou pohodu.

Yucca

Při jarní detoxikaci je vhodné užívat také přípravek Yucca, který chrání trávicí trakt, uvolňuje zácpu i zabraňuje usazování patogenních bakterií ve střevech.

ŽELEZO Plus

Závěrem ještě nesmíme zapomenout na ŽELEZO Plus obsahující nejen železo potřebné k normální tvorbě červených krvinek, ale i kyselinu listovou a vitamin B12. Společně tyto uvedené látky snižují únavu a vyčerpání.

Publikováno: 11. 03. 2022

Kategorie: Zdraví

Autor: Romana Dohnalová