O dokonalý překlad se vám postarají odborníci

Máte někde předkládat vícejazyčný dokument? Musí vaše diplomová či jiná odborná práce obsahovat anotaci v angličtině? Nespoléhejte na své znalosti, mohlo by to skončit fiaskem. Raději využijte služeb společnost FOTION, s.r.o., která provozuje stránky Profiprekladatel.cz. Vsaďte na jistotu, svěřte své texty odborníkům, abyste se vyhnuli trapasům a nedorozuměním.

Profipřekladatel.cz

Společnost provozující Profipřekladatel.cz vznikla v roce 2005, když byl na českém trhu podobných firem zajišťující komplexní služby v oblasti překladu nedostatek. Od té doby uteklo již téměř patnáct let. Za tu dobu si společnost získala spoustu spokojených klientů z řad fyzických osob i velkých firem. Překladatelé a tlumočníci procházejí náročným výběrovým řízením, a tak si můžete být jisti, že vaše texty budou ve správných rukou. Překlady se provádějí z češtiny do cizího jazyku i naopak. Nejčastěji lidé využívají překladatele - angličtina, těch je v týmu nejvíce. Obrátit se ovšem můžete i na odborníky přes němčinu, arabštinu, čínštinu, italštinu a spoustu dalších jazyků. Ceník služeb najdete v podobě přehledné tabulky. Ceny jsou pevně dané, nestane se, že by vás ve výsledku překvapila vyšší částka, než jste čekali.

Sama si texty nepřekládejte

Jste přesvědčena o svých dovednostech a věříte, že překlad zvládnete hravě sami? Nechceme vás podceňovat, ale jestli jste nežili dlouhodobě v zahraničí a nemáte vysokoškolské vzdělání, nejspíš by váš překlad nedopadl nejlépe. Uvědomte si, že ani s texty v češtině to není jednoduché, vždycky je nejlepší, když ho po vás ještě někdo zkontroluje. Dokumenty plné chyb rozhodně nejsou dobrá vizitka. Angličtina – překladatel napíše text lépe než vy. Pokud s přesto rozhodnete přeložit text svépomocí, objednejte si alespoň korekturu.

Publikováno: 21. 09. 2019

Kategorie: Tipy

Autor: Romana Dohnalová