Nové byty na Vackově zpříjemní bydlení na Praze 3

Staré bytové domy z minulého století už dávno nejsou oblíbené jako kdysi. Mnohem větší zájem budí moderní developerské projekty Praha, které odpovídají standardům dnešní doby . V poklidném Horním Žižkově na Praze 3 se nyní realizuje projekt Byty na Vackově, díky kterému vznikne přes 300 nových bytů i nebytových prostor.

Moderní Praha

Byty se staví podél ulice Malešická. Etapa navazuje na zrealizované novostavby Praha podél ulic Olgy Havlové, Rixdorfské a Na Vackově. Výsledkem tak bude nádherná moderní lokalita, ve které bude radost bydlet.

Projekt Byty na Vackově

Projekt Byty na Vackově realizuje společnost Metrostav Development. Na ulici Malešická díky němu vznikne přesně 342 bytů a ateliérů a pět nebytových prostor. K dispozici budou byty od velikosti 1+kk až 5+kk s různou výměrou, takže si mezi nimi podle svých potřeb vybere každý. Část bytů bude k dokončené již na sklonku roku 2020, zhruba v polovině roku 2021 pak budou k předání. Další objekty se budou předávat o něco později, avšak i ony se se svých majitelů dočkají v roce 2021.

Krásné bydlení s dostatkem soukromí

Domy jsou navrženy tak, aby v nich bydlelo mnoho lidí, kteří zároveň budou mít pro sebe klid a soukromí. Budovy jsou maximálně dvanáctipodlažní, nejde tedy o žádné vysoké kolosy. Nevytvářejí jednolitou uliční hmotu jako mnohé panelové domy z minulého století. Jsou členité a asymetrické. Tím vzniká prostor na balkony a lodžie, na kterých majitelé bytů nebudou mít pocit, že je někdo sleduje. Mezi jednotlivými domy vzniknou také příjemná zákoutí, kde budou zahrádky patřící k bytům ve spodních patrech. Nové byty Praha jsou ideální místo k bydlení. Rezidence jsou líbivé, působí esteticky na rozdíl od klasických starých sídlišť. Z hezkého domova máte po ruce vše, co potřebujete. Do centra města se pohodlně dostanete MHD.

Publikováno: 17. 08. 2019

Kategorie: Bydlení

Autor: Romana Dohnalová