3 způsoby, jak masáže pomáhají ženské kráse

Pozor, nejde o žádné speciální procedury, extra kosmetické masáže nebo luxusní rituály. Řeč bude o klasických relaxačních masážích, i ty totiž podporují ženskou krásu, a to hned v několika směrech. Samozřejmě to platí pro profesionálně prováděné masáže, třeba masáže na Praze 8 v prestižním wellness Satori Spa.

1. Podporují prokrvení

Základní odezvou na masírovací hmaty na pokožce je zlepšení prokrvení. Právě krev přitom přivádí buňkám živiny pro jejich obnovu, kyslík pro jejich správnou funkci. S podporou krevního oběhu dochází také ke zlepšení oběhu mízního systému, který se stará o detoxikaci tkání. Na jedné straně dochází k přísunu energie, na druhé straně se díky masírování z tkání odplavují škodlivé látky a odpadní produkty. To se samozřejmě odráží i na vzhledu pokožky.

2. Stimulují metabolismus

I zklidňující relaxační masáž Praha spouští v povrchových i hlubších vrstvách pokožky, svalech a okolních tkáních biochemické procesy. Rozbíhá se buněčný metabolismus a s ním i hloubková regenerace buněk. Efekt masáže je tak i omlazující.

3. Uvolňují

Ano, zkušená masérka nebo masér, kteří jsou dostupní i pro masáže na Praze 8, dokáže svými hmaty během pár minut uvolnit zatuhlé svaly. Ty ani nemusí bolet, přesto negativně ovlivňují naši motoriku a postoj těla. S uvolněním se tělo automaticky dostává do přirozené polohy, rovná se a na pohled vypadá lépe. Navíc přichází také úleva od stresu, psychické uvolnění a příjemné pocity. A když se člověk cítí dobře uvnitř, jde to vidět i navenek.

Masáž Praha pro každou Pražandu

Chcete být krásnější? Toužíte po relaxaci, zklidnění a uvolnění, které vám bude skutečně přínosné? Masáž Praha je to pravé pro vás! Luxusní péči prověřených masérek a masérů, maximální soukromí i pohodlí nabízejí masáže na Praze 8, masáže ve vyhlášeném Satori Spa.

Publikováno: 20. 07. 2019

Kategorie: Zdraví

Autor: Romana Dohnalová