Vyklízení bytů Praha – nechte si vyklidit bytové i nebytové prostory na klíč

Vyklízet nemovitosti, ať již byty či domy, je časově i fyzicky velice náročná záležitost. Mnohdy se nám do této činnosti nechce, případně na ni nemáme čas. Svěřte vyklízení specialistům na tuto činnost. Na vyklízení bytů Praha i na vyklízení rodinných domů či kancelářských prostor v Praze, se specializuje společnost Prodafi. Firma vyklízí kompletní nemovitosti, též půdy, garáže či sklepy. Kdy zákazníci službu využívají?

Vzpomínky jsou někdy příliš čerstvé

Když nás čeká vyklízení nemovitosti po zemřelé blízké osobě, často na to nejsme ještě připraveni. Nestihli jsme se ještě duševně smířit s tím, že jsme přišli o blízkého člověka, těžce se nám pak likvidují po něm věci. Tyto záležitosti bývají nesmírně těžké nejen po fyzické, ale především po psychické stránce. Ještě horší je pak situace, kdy je byt nutné po zemřelém sanovat. V těchto chvílích nás služby Prodafi doslova osvobodí.

Nastěhujte se do prázdného

Koupili jste levně nemovitost? Mohla být léta nepoužívanou, nebo po majitelích, kteří měli tendence shromažďovat věci. Často též kupujeme nemovitosti, které se prodávají se vším všudy, tedy bez vyklizení, ale většinou o tyto věci nestojíme, nebo si chceme ponechat jen část z nich. Prodafi nám pomůže v obou případech.

Stěhujete se do menšího a musíte vyklidit původní byt?

Opět si pozvěte firmu Prodafi. Pomoci vám může hned na dvou stranách. Vyklidit nový byt po původních majitelích, ale i ten váš předat v perfektním stavu a vyklizený. Nepotřebný nábytek a věci, které nestěhujete do nového, vyklidí a zlikviduje.

Prodafi vyklízí i živnostníkům a firmám

Ať již potřebujete vyklidit byt pro předchozích nájemnících, jenž pronajímáte ve svém nájemním domě, nebo máte firmu, Prodafi nabízí služby vyklízení i pro vás. Vyklízí též nebytové prostory všeho druhu. Praha vyklízení bytu, domu i firem – to je Prodafi.

Publikováno: 03. 05. 2022

Kategorie: Bydlení

Autor: Romana Dohnalová