Udělejte radost nevšedním leteckým dárkem

Přemýšlíte, čím obdarovat své blízké? Jak potěšit někoho, kdo už vlastně všechno má? Co pořád dokola vymýšlet k narozeninám, svátku, Vánocům, společnému výročí? Máme pro vás skvělý tip. Potěšte někoho ze svých blízkých zážitkovým dárkem v oblacích. Zážitek je kolikrát lepší než hmotný dárek. Člověk si jej často pamatuje celý život. V hlavě si jej nosí všude s sebou. A obzvlášť pokud je to tak silný zážitek, jakým jsou nebeské dárky.

Sháníte dárek pro milovníka adrenalinu?

V tom případě se zaměřte na tandemové seskoky. Při nich se účastníkům vlije adrenalin do žil. Možná budou mít chvíli strach, zda vůbec přežijí, nicméně už při volném pádu nastupuje pocit neuvěřitelné euforie, který pak pokračuje po celou dobu klesání na padáku. Po doskoku na zem člověk cítí jediné: Tohle musím ještě někdy zažít!

Toužíte po romantice?

Vhodným dárkem pro rodiče nebo partnera bude třeba let balónem. Můžete ho koupit pro dvě osoby a užít si romantické pohledy na krajinu společně. Létá se vždycky buď ráno při východu slunce, nebo večer při západu, neopakovatelné výhledy jsou tedy zaručené.

Máte doma nadšeného řidiče?

Tak ho místo za volant posaďte do letadla. Pod vedením zkušeného instruktora se naučí řídit letadlo a pak se společně vydají do oblak. Vy přitom můžete zážitek dokumentovat ze země a tajit dech strachy, zda váš blízký ví, co dělá.

Chcete dopřát plachtění mezi ptáky?

Další skvělou možností je paragliding, tedy plachtění vzduchem na padákovém kluzáku. Účastník se dostane mezi ptáky a užije si pohled na svět z jejich perspektivy. Společně jsme si rozebrali jen minimum leteckých zážitků, které jsou k dispozici. Nejlepší tedy bude, když se zamyslíte, co by mohlo člověka, jejž se chystáte obdarovat, bavit. Pak se podívejte na více než 300 leteckých zážitkových dárků na LeteckeZazitky.cz. Vyberte, objednejte a ještě dnes můžete darovat poukaz. Takže je to skvělá volba také při hledání dárku na poslední chvíli.

Publikováno: 25. 08. 2018

Kategorie: Tipy

Autor: Romana Dohnalová

Tagy: letecké dárky