Výhody rohové kuchyně jsou zjevné. Proč si ji pořídit?

Pustila jste se do zařizování nové kuchyně, ale narazila jste na zdánlivě neřešitelný problém v podobě omezeného prostoru? Zůstaňte dobře naladěná – řešení se nazývá rohová kuchyně. Přečtěte si o jejích výhodách a inspiruje se nabídkou studia Gabon, které patří mezi významné české dodavatele a slaví úspěch i v zahraniční.

Dostaňte z prostoru maximum

Kdo nebydlí na zámku nebo alespoň v okázalé vilce, musí si při zařizování kuchyně promyslet každý centimetr. A právě rohová kuchyňská linka představuje možnost, jak využít potenciál místnosti naplno – a pokud možno bez zbytečných kompromisů. Prvním krokem je výběr vhodného tvaru nábytku. Dle dispozic místnosti můžete zvolit kuchyňskou linku ve tvaru L, U nebo G. Případně linku s ostrůvkem, pokud to prostor dovolí. Kompaktní charakter rohové kuchyně umožňuje velmi účelné využití podlahové plochy při zachování prostornosti a vzdušnosti. Obvykle navíc nabízí podstatně více úložných prostorů než klasická rovná linka. Díky moderním prvkům v podobě výklopných či otočných drátěných systémů se z kdysi nepraktického rohu stala užitečná část linky. Zamilujete si ho. Samozřejmě je nutné přihlédnout k individuálním potřebám a uzpůsobit jim rozvržení spotřebičů, dřezu a pracovních ploch. Nevíte-li si s optimálním uspořádáním rady, raději si nechte poradit od zkušených profesionálů v kuchyňském studiu. Získáte díky nim nezaujatý pohled a objektivně se rozhodnete pro nejlepší variantu.

Proč zvolit rohovou kuchyňskou linku Gabon?

Brněnská firma působí na trhu od roku 1992 a má na kontě nespočet vydařených realizací. Sektorové kuchyně vyrábí z rozsáhlé škály materiálů a zajišťuje veškeré související práce. Nechte si zdarma zhotovit návrh na míru vaší domácnosti a rozhodněte se sama. Inspirativní fotogalerii a další informace najdete na webových stránkách Gabon.

Publikováno: 01. 02. 2020

Kategorie: Bydlení

Autor: Romana Dohnalová