Malešický háj – splňte si své sny o perfektním bydlení

Řešení bytů se v této době může zdát poněkud složité. Pokud i vás trápí otázka bydlení, projekt Malešický háj nabízí řešení. Najděte své místo pro život v příjemné lokalitě, kde máte po ruce vše, co budete potřebovat.

Osobitý projekt

Malešický háj je osobitým projektem, který nabízí 107 jednotek rozdělených do pěti bytových domů. Jde tak o skvělé místo pro každého, kdo touží po soukromí. Projekt je inspirován přírodou, kterou budete mít pouhých pár kroků. Díky nízkému počtu jednotek si bydlení zachovává příjemnou atmosféru, na toto místo se rádi budete každý den vracet. Vybírat můžete z garsoniér s plochou od 31 m2 až po střešní penthousy s plochou přes 139 m2. Ke každému bytu patří předzahrádka, balkon či terasa.

Perfektní lokalita

Lokalita pražských Malešic potěší každého, kdo si rád užívá výhod velkoměsta, ale přesto chce zůstat v blízkosti přírody. Malešice mají bohatou historii a skvělou perspektivu. Jde o lokalitu, která má zajímavou minulost, a ještě lepší budoucnost. Území je s citem rozvíjeno, zůstává tak oázou klidu, kde vždy najdete klid a pohodlí. Ačkoliv budete bydlet uprostřed přírody, stále máte nadosah všechny služby. Ať už jde o školy a školky, lékaře, obchody, či možnosti vyžití ve volném čase.

Moderní bydlení

Spojení přírody a města je unikátní a jistě si ho zamilujete. Pokud toužíte po vlastním bydlení, není času nazbyt. Zbývá totiž už jen několik málo bytů ke koupi. Budovy jsou zdravotně nezávadné, moderní a stavěny tradičními způsoby. Mají tak dlouhověkou hodnotu. Precizní práce architektů dává za vznik osobitému domovu. Další podrobnosti najdete na webu projektu.

Malešický háj je jedinečným projektem, který nabízí možnosti pro každého. Užijte si krásu přírody a klidnou lokalitu, aniž byste ztratili výhody města.

Publikováno: 20. 05. 2022

Kategorie: Bydlení

Autor: Romana Dohnalová